Masáže

Způsob masáže s vámi předem proberu, ale nejbližší je mi tento postup: Na úvod ošetření chodidel pomocí reflexní masáže, pak pomačkání nohou v duchu thajské masáže a potom celotělová (nohy, šíje, záda, ruce, případně hrudník a břicho) relaxační masáž s použitím velmi kvalitních masážních olejů. Po dohodě je možná i jemná masáž obličeje či celé hlavy.

Masážní studio v Radotíně je umístěno v přízemí mého rodinného domu. Prostory jsou příjemně zařízeny a útulnost umocňuje přítomnost pokojových rostlin a bambusový nábytek.

Parkování je možné přímo před domem.

Vzhledem k tomu, že studio je přímo v mém domě, je možno dohodnout se i na méně obvyklý čas masáže...

Velmi si vážím důvěry každého klienta, který se rozhodne pro mé ošetření. Těším se na nová setkání.

Tomáš Šobr

Akce a dárkové poukazy

Každý nově příchozí, který ke mně přichází díky této webové stránce, dostane za cenu 600,- Kč komplexní masáž v délce cca 90 minut - Zájem o tuto službu hlaste při objednávání.

Pokud budete chtít potěšit vaše blízké, můžete u mne nebo v radotínském květinářství NOLINA vedle Alberta zakoupit DÁRKOVÝ POUKAZ na 1 hodinu masáže za cenu 600 korun.

Ceník

Cena za 60 minut masáže činí 600 korun vč. DPH.
Celková masáž v mém podání trvá 75-90 minut, ale je možno dohodnout se dle vašich představ.
Dobu trvání masáže domluvíme před jejím začátkem.

Vaše ohlasy

Pro mne jedinečný zážitek a uvolnění.

(Lucie V., 19.01.2018 21:33)

Je mi teplo a můžu zapomenout na všechno okolo. Tomáš, jako jeden z mála masérů pochopil, že tělo je celek a není odděleno od duše. Že každý z nás v daném okamžiku potřebujeme něco jiného a to potom přece nemůže stačit jen univerzální sestava hmatů na každého. Pár takových jsem zažila, byla mi u toho zima a nemohla jsem se uvolnit. Dneska mě bolelo rameno a od toho i krk a hlava. Je mi po masáži krásně a bolest je pryč. Těším se, že se konečně vyspím. Proto je pro mne Tomáš zázrak s výhledem na citróny :) Děkuju a velmi doporučuju!

Den, kdy jsem se rozhodla vyzkoušet masáž pana Tomáše byl více než vypjatý.

(Jana Ž., 12.12.2017 12:22)

Velice mě potěšilo, že na masáž jsem mohla dorazit v den objednání. Již delší dobu mě bolela zablokovaná bedra. Ležela jsem na lehátku, masáž probíhala příjemně a přesto se mojí hlavou honilo spoustu myšlenek z příšerného, dvouhodinového setkání s "energetickou upírkou". Vlastně neumím popsat výstižně ten okamžik, kdy moje hlava vypnula a začala si užívat ten jedinečný zážitek. Pana Tomáše doporučuji kamarádkám. Je to profesionál. Pro mě to nebyla jen pouhá masáž. Odcházela jsem zrelaxovaná. A co víc... měla jsem v sobě krásný klid a už jsem si na svoje negativní myšlenky ani nevzpomněla. Děkuji moc.😀

Mé pochopení...

(Zuzana, 11.12.2017 12:42)

Prožila jsem velice kvalitní masáž celého těla na vyšší úrovni vědomí. Děkuji Tomášovi za vědomý dotek, život, umění, které proudí skrze jeho ruce se záměrem léčení. Doporučuji všem, kteří touží otevřít svá srdce a procítit přítomný okamžik této blahodárné a nevšední masáže.

Příjemný zážitek

(Marta, 15. 9. 2016 9:42)

Masáž u pana Tomáše jsem absolvovala zatím jednou a to ve chvíli, kdy mne akutně bolela krční páteř. Objednal mne téměř okamžitě a nejen, že mi od bolesti pomohl, postaral se o příjemnou relaxaci a uvolnění celého těla. Byl to nevšední zážitek při kterém i moje duše vrněla blahem. MOC mu tímto děkuji a rozhodně doporučuji vyzkoušet!

Mé osobní poznání.....

(Vilma H., 12. 9. 2016 8:10)

Před několika lety jsem na základě doporučení navštívila Tomášovo studio z důvodu častých bolestí zad,.. od té doby jsem spokojenou a vděčnou klientkou. Našla jsem přesně to, co potřebovalo mé tělo i duše - příjemné a klidné prostředí, vyhovující termíny objednání, hlavně léčivé doteky nerušené zbytečným povídáním, protože Tomáš sám přesně "načte" co je potřeba. Mám vždy pocit naprosté důvěry a bezpečí, který mi umožní dokonalé uvolnění vedoucí k hluboké osobní relaxaci během masáže.

Tomáš mi také doporučil cvičení, které mi pomohlo zbavit se bolesti a neustále mě inspiruje k tomu, abych i já sama pečovala o své tělo a umožnila mu být zdravé a dokonale funkční:-). Ráda masáže doporučuji a Tomášovi touto cestou velmi děkuji.

Vřele doporučuji...

(Dana Vorlíčková, 9.6.2016 11:11)

Tomáš je skvělý masér, dělá svou práci svědomitě a láskyplně, s velkým pracovním nasazením a profesionalitou. V masérně je příjemné prostředí a masáž celkově poskytuje úžasnou pohodu a relaxaci.

Poděkování

(Monika Hůlová, 8.6.2016 21:49)

Masáže u p. Tomáše vřele doporučuji. Absolvovala jsem je několikrát, když jsem měla velké problémy se zády. Masáž mi bolest uvolnila a cítila jsem se jak znovuzrozená. Prostředí masérny je velmi příjemné a útulné, mohu opravdu jen doporučit :)

Fotogalerie